Naturalne kosmetyki

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 468
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: Perseuko »

A co uważacie właśnie o olejkach CBD? Takie coś jak na https://www.sklepzycia.pl/olejki-cbd byłoby Waszym zdaniem skutecznym rozwiązaniem?
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: Maczko0 »

Teraz na szczęście jest dostępne coraz więcej super naturalnych kosmetyków. Ja chyba najczęściej korzystam z serii eco nature z Bielendy. Znacie?

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: gbasia1 »

Jeśli szukacie fajnych kosmetyków naturalnych to ja mogę polecić mojego ulubieńca, czyli naturalne serum nawilżające - skwalan, które możecie kupić na helfy/pl/pl/products/skwalan-naturalne-serum-nawilzajace-mohani-82.html :) Przepięknie rozjaśnia buzię i wygładza. To idealny produkt dla skóry suchej, wrażliwej i podrażnionej.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: Maczko0 »

a ja stosuje kosmetyki z Bielendy :) moja ulubiona seria to bez wątpienia BLUEBERRY C-TOX a teraz też ta eco sorbet testuje i zapowiada się konkurencja! :D

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: Arkadiusz1 »

Najważniejsze to wiedzieć, co konkretnie może pomóc w pielęgnacji Waszej cery. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzały na stronę hadalabotokyo/pl/ i sprawdziły markę HADA LABO. Pod kątem jakości zdecydowanie przodują one na rynku. Na mnie wrażenie robi zastosowany w nich kompleks SUPER HYALURONIC ACID, dzięki któremu poziom nawilżenia w skórze zdecydowanie się zwiększa.
Tekst sponsorowany

beatabeta
Posty: 65
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: beatabeta »

Bardzo lubię kupować kosmetyki zwłaszcza naturalne, ponieważ one najlepiej działają na moją twarz i nie powodują podrażnień. Jeśli szukacie takich produktów to na biozdrowy/pl/pl/kosmetyki-naturalne/ znajdziecie kosmetyki do każdego typu skóry zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sklep posiada bogaty asortyment, na pewno wybierzecie coś dla siebie.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: marysia »

Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki, to na pewno marka herbapol-polana/com/ ma tutaj wiele do zaoferowania. Kosmetyki są naturalne, wegańskie, na bazie czerwonej koniczyny. Jak dla mnie - to idealny wybór. Dodatkowo mają w ofercie suplementy, które w połączeniu z kosmetykami tworzą pielęgnację dwukierunkową.

tutsi
Posty: 112
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: tutsi »

ja dopiero od roku stosuję taką świadomą pielęgnację skóry twarzy, efekty świetne :) jeśli chodzi o konkretną markę produktów to jedną z moich ulubionych jest Muldream muldream/pl/. duży wybór produktów do twarzy - kremy, emulsje, mgiełki czy maski w płachcie. super jakość, rozsądna cena.

igaiga
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 21, 2020 7:00 pm

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: igaiga »

Teraz jest mnóstwo kosmetyków więc każdy może znaleźć coś co jemu skórze będzie odpowiadać w 100%. Mi super sprawdzają się produkty ze śluzem ślimaka. Mam to serum permanent24/pl/pl/p/Serum-zel-Healthy-Skin-ze-sluzem-slimaka-i-kw.-hialuronowym/161 i nawilża mi twarz najlepiej ze wszystkich innych kosmetyków.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Naturalne kosmetyki

Post autor: Arkadiusz1 »

Mnie cieszy to, że faktycznie już teraz coraz więcej osób stawia na kosmetyki dobre jakościowo. Osobiście polecam Wam dobrać coś, co będzie Wam najbardziej odpowiadało. Na stronie ktomalek/pl/produkty-inne/k-135/1 macie bardzo ciekawe produkty pielęgnacyjne, na które na pewno powinniście zwrócić uwagę.
Tekst sponsorowany