Ból pleców

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Ból pleców

Post autor: kasiunia »

Ból pleców może mieć różne podłoże, najczęściej są to bóle związane z kręgosłupem, na które najczęściej pomaga dobra rehabilitacja. Sami korzystamy z tej formy pomocy bo nie zawsze basen i bieganie pomagają. Uczęszczamy także do gabinetu fizjoterapeutycznego , gdzie wywiad fizjoterapeutyczny okazał się chyba najważniejszą częścią leczenia. Taki wywiad to po prostu punkt wyjścia, który wskaże nam obszary w których trzeba poopracować.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Ból pleców

Post autor: lunko »

Kiedy coś dolega, należy się zacząć badać i leczyć. Dzięki temu dłużej będziesz mógł się cieszyć dobrym zdrowiem. W ostatnim czasie zauważyłem że mój dziadek zdecydowanie gorzej słyszy, właśnie dlatego chcę go wysłać na badanie słuchu, które oferowane jest pod adresem: aparaty-sluchowe.info/badania-sluchu-lodz/ . Tutaj badanie słuchu wykonywane jest za darmo, a aparaty słuchowe są w wyjątkowo korzystnych cenach, więc oferta od razu mnie zainteresowała.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Ból pleców

Post autor: tamara »

Warto także robić zakupy online. Oczywiście także jeśli chodzi o zakup leków, suplementów czy kosmetyków. Świetną ofertę ma ta apteka internetowa: a-manada/pl/opryszczka/axoviral-krem-na-opryszczke-0-05-g-g-10-g-dlugi-termin-waznosci-darmowa-dostawa-od-180-zl-szybka-realizacja-zamowienia . Polecam się u nich rozejrzeć w wolnej chwili.

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Ból pleców

Post autor: marysia »

Absolutnie nie powinnaś bagatelizować tego bólu. Ja na Twoim miejscu wybrałabym się na rehabilitację. Odpowiednio dobrane ćwiczenia na pewno pomogą ci tutaj ulżyć. Zerknij sobie w wolnej chwili na ofertę rehapro/com/pl Jest to gabinet rehabilitacyjny z Krakowa.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Ból pleców

Post autor: lola »

Oj znam to... Mnie ostatnio tak boli kręgosłup, że ledwo zyję. Miałam już wizyte online w med24/pl/ i dostałam receptę. Leżę też na macie z kolcami codziennie i jest lepiej. Mam nadzieję, ze do weekendu ból całkowicie odpuści.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Ból pleców

Post autor: arabica »

Na pewno warto tutaj wspomnieć o centrum rehabilitacji kinesi/pl/wady-postawy.html - bo mogą wam pomóc rozwiązać też problemy z waszym kręgosłupem. Oni nawet specjalizują się w wadach postawy i nakierowują na odpowiednie terapie.

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Ból pleców

Post autor: masala »

A czy słyszeliście o sklepie medycznym i rehabilitacyjnym Orteo? W ich ofercie znajdziecie akcesoria i sprzęt ortopedyczny. Wystarczy zajrzeć na ich stronę pod tym adresem: orteo/pl/acutop-design-tape-z-supermodnym-wzorem-green-camo-instrukcja . Zakupicie tam bez problemu między innymi najróżniejsze ortezy czy pasy do rehabilitacji.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Ból pleców

Post autor: farah557 »

Wiele lat zmagałam się z bólami pleców. Niestety, miały swoje źródło w życiu pełnym stresów. Postanowiłam coś zmienić i zamiast zjadać tony tabletek przeciwbólowych, spróbowałam z HHC. Efekty przerosły moje oczekiwania! Susz kupuję tylko w pewnych źródłach - najczęściej w sklepie saltypot.eu/pl/.

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Ból pleców

Post autor: marysia »

Przy każdym tego typu bólu, należałoby się wybrać do sprawdzonego rehabilitanta. Myślę, że oferta centrum medycznego https://bodymove.pl/rehabilitacja-kolan ... -warszawa/ na terenie Warszawy, w 100% sprosta waszym oczekiwaniom.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Ból pleców

Post autor: lunko »

super