wyposażenie gabinetu medycznego

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: Molly »

Z pewnością przyda się wiele akcesoriów. Ja od siebie zostawię namiar na ciśnieniomierze. Tutaj megamedic/pl/cisnieniomierze do kupienia. Duży wybór modeli, konkurencyjne ceny. Taki ciśnieniomierz zresztą przyda się nie tylko w gabinecie, ale i w domu. Także warto rzucić okiem.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: paulinajacka »

Myślę, że bardzo dobrym wyposażeniem gabinetu będą obrazy, które będą ozdabiały wnętrze gabinetu. Na stronie galeriaram/pl/ znajdziecie ramki warszawa. Wybór asortymentu jest spory, każdy znajdzie coś w swoim stylu i guście. Oferowane są różne wielkości, także możliwe indywidualne projekty, dopasowane typowo do klienta. Możecie liczyć na szybką realizację zleceń i odpowiednie zabezpieczenie ich przed wysyłką.
paulina modra

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: kasiunia »

Wiele osób ma teraz pracę siedzącą i prowadzi taki tryb życia. Może to powodować bil kręgosłupa oraz drętwienie kończyn. By zapobiegać takim sytuacjom warto wyposażyć się w poduszkę ortopedyczną do siedzenia i po prostu uczęszczać jak najczęściej na basen .To na prawdę pomaga. Innym sposobem jest także korzystanie z zabiegów fizjoterapeutycznych , które usprawniają nas ruchowo. Bardzo ważny przy tego typu sprawach jest wywiad fizjoterapeutyczny , który pozwoli dobrze dobrać zabiegi usprawniające. To ważne.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: tamara »

A czy wiecie, gdzie najlepiej kupować sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny? Bardzo duży jego wybór ma w ofercie sklep medyczny: musi-med/pl/ . U nich znajdziecie najróżniejsze akcesoria ortopedyczne.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: łobuziak »

A może warto nawiązać kontakt z ta firmą tu inmed/pl/kontakt/ To producent sprzetu medycznego do szpitali oraz innych placówek medycznych. Ich wyroby są najwyższej jakości.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: lunko »

Jeśli chodzi o wyposażenie gabinetu medycznego, to bez wątpienia będą potrzebne pojemniki na odpady medyczne . Obowiązkiem jest, aby każdy gabinet takie pojemniki posiadał, niezależnie, czy to gabinet prywatny, czy prowadzony na NFZ.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: lola »

a gdzie kupujemycie opakowania i folie do swojej firmy? ja znalazłam ciekawą ofertę na folię bąbelkową tu mac-graf/com/pl/folia-babelkowa/ i zastanawiam się czy to dobra cena, czy znajdę coś taniej? dajcie znać skąd zamawiacie bo ja dopiero zaczynam przygodę ze sklepem internetowym i wiele rzeczy jest dla mnie jeszcze nieznanych i nowych.