wyposażenie gabinetu medycznego

Tadek
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 6:27 pm

wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: Tadek »

Szukam hurtowni internetowej, w której zaopatrzę się we wszystko, co potrzebne do prywatnego gabinetu masażu i rehabilitacji. Patrzyłem już na tej stronie: omnes/pl/stoly-elektryczne-d... i też tak zrobię, ale potrzebne mi jeszcze miejsce, gdzie kupię drobniejsze akcesoria higieniczne. Możecie coś podesłać?

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: poranek »

Wyposażenie gabinetu medycznego to bardzo ważna sprawa. Ale bez dobrej strony internetowej naszej przychodni to raczej sobie nie poradzimy zwłaszcza w dobie internetu. To też zastanawiamy się jak można w ogóle się za to zabrać. I tak trafiliśmy na tę stronę ltb/pl/anatomia-marketingu-medycznego/ dzięki której wiele zrozumieliśmy i wiemy jak do tego rozsądnie podejść

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: patriss »

Skoro wiecie, jak wyposażyć gabinet medyczny, to na pewno będziecie mi także w stanie powiedzieć, jak powinno wyglądać łóżko dla chorego ? Ja muszę kupić dla dziadka po zawale i nie wiem, czy będę w stanie to robić, bo wiecie, jak to jest. Człowiek podstawowe rzeczy ogarnia, ale skoro to dużo kosztuje, to nie chce kupić byle czego.

Merta
Posty: 22
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:04 am

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: Merta »

Mój ulubiony gabinet to twoja-rehabilitacja/pl Super wyposażenie i najlepsi specjaliście w swoim fachu.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: farah557 »

Bardzo dobrych specjalistów z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji możecie znaleźć w ośrodku klinikaseniora/pl/oddzialy/rehabilitacja/. Zajmują się ćwiczeniami i masażem osób starszych i schorowanych.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: lunko »

Zakładam własny gabinet fizjoterapeutyczny, więc wiem, że wyposażenie to nie wszystko. Okazuje się, że prowadzenie gabinetu potrafi być naprawdę trudne i stresujące, a czymś co może ułatwić to zadanie jest elektroniczna dokumentacja medyczna. Moim zdaniem super ofertę przygotowało rsqphysio, więc warto zdecydować się na program od nich.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: Molly »

W każdym gabinecie medycznym przydatny będzie system rezerwacji online. Ogromnie ułatwia pracę. Jest też bardzo wygodny dla klientów. Jest na rynku system Bookero i proponuję z niego skorzystać. Wygodny, intuicyjny, z wieloma funkcjonalności. Można go zintegrować z fb lub stroną www co jeszcze bardziej ułatwia pracę. 14 dni testów jest za darmo.

Jolka
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 02, 2020 7:34 pm

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: Jolka »

Medycy muszą również szczególnie dbać o swoje monitory. To, aby wiernie prezentowały treści ma przecież ogromny wpływ na pacjenta i pracę lekarza. Warto stosować do kalibracji monitora specjalistyczne rozwiązania, takiej jak alstor/pl/produkty/monitory-medyczne-kalibracja-kontrola-jakosci-zarzadzanie/. Doskonale się sprawdza i zapewnia świetne rezultaty zarówno w monitorach kolorowych jak i monochromatycznych.

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: rusinka »

Ja co prawda mam gabinet kosmetyczny, ale tutaj głównie postawiłam na nowoczesne zabiegi i pełen profesjonalizm w stosunku do moich klientek. Mam kilka nowoczesnych maszyn do zabiegów w tym mój najnowszy zakup, a mianowicie lightderm/pl/multifunctional-skin-care-platform-8-in-1-hi-skin-i/ do hydrodermabrazji.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: wyposażenie gabinetu medycznego

Post autor: Molly »

Jeśli to ma być gabiner rehabilitacyjny to pomyśl o urządzeniach do rezonansu stochastycznego.Ta metoda skuteczna jest w rehabilitacji osób z chorobami neurologicznymi i problemami ortopedycznymi. Tutaj zeptor/com/pl/ możesz sprawdzić na czym polega metoda srt Zeptor i w jakich sytuacjach warto ją stosować. Wielu specjalistów poleca więc może i w Twoim gabinecie się sprawdzi.