Szukam dla siebie smartfona

Awatar użytkownika
Franze
Posty: 125
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 12:51 pm

Szukam dla siebie smartfona

Post autor: Franze »

Hej!

Szukam nowego telefonu, który robiłby cudowne zdjęcia. Aktualnie rozważam zakup iPhone 13 pro lub Samsung Galaxy S22/S23. W polecankach na grupie przeczytałam też o Pixelu, ale totalnie nie znam tej marki..

Nie patrzę na nowsze iPhone z uwagi na cenę.

i waham się, czy kupując iPhone nie przepłaca się pieniędzy? Tj, czy nie płaci się tyle 'bo marka', i czy faktycznie iOS jest wygodny? (kwestia że nie wszystko jest dostępne na iOS, że ładowarka i słuchawki mają to samo wejście <to prawda?> i ogólnie wygoda całego systemu)

Czy Xiaomi mi band 5 jest kompatybilny z iphone?

wiem tez ze ram jest istotny w przypadku komputerow, a jesli chodzi o telefony..? iphone 13 pro ma 4 gb ramu, natomiast galaxy s 22 8gb, wiec 2 x wiecej..

Czytałam polecanki, ale szukam porównania konkretnie tych modeli - i moze tego pixela..

Chętnie posłucham Waszych doświadczeń i zdjęć, jakie wykonaliście tymi telefonami, ale jeśli macie inne smartfony z dobrymi parametrami to też chętnie poczytam

Budżet około 3000 zł. Ogolnie dobrze jakby udało się kupić na kod rabatowy https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/skl ... lektronika