Sklep z odzieżą

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: lunko »

Ja nie wierzę w to, że został Nam już tylko miesiąc lata. Powoli muszę zacząć się przygotowywać na jesień i zimę. Widziałam, że w yups yups/pl/pol_m_Odziez_Kurtki-i-Plaszcze_Kurtki-przejsciowe-273.html mają już kurtki przejściowe. Powoli muszę się za czymś rozglądać.

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: gbasia1 »

Bardzo lubię sklep internetowy pepegi.eu/pl/producers/zara-1599900823.html. Można tam znaleźć markowe ubrania w korzystnych cenach :) Fajne jest to, że mogę zrobić tam zakupy dla siebie, męża i dzieci :)

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: kasiunia »

Czy macie jeden sklep z odzieżą ,bo w moim przypadku nie mam takiego.Po prostu jak czegoś potrzebuję to przeszukuję znane mi sklepy wczesniej jednak szukam porad w necie dotyczących garderoby, która mnie interesuje. Jeden z takich poradników - jaksieubrac/com/pl/ , porusza wiele ciekawych kwestii dotyczących mody damskiej i męskiej. Jak kupić jeansy damskie albo męską marynarkę, na co zwrócić uwagę? Poczytaj.

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: gbasia1 »

A gdzie zamawiacie biżuterię? Ja do tej pory praktycznie wszystko kupowałam w sklepie dittazimmermann/com/ ale chętnie poznam Wasze ulubione strony ze świecidełkami :)

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: agnieszka354 »

co sądzicie o modzie z lat 90? Pytam z ciekawości bo wyczytalam, że mamy jej wielki powrót parine/pl/blogs/blog/moda-lat-90-wielki-powrot :O

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: paulinajacka »

Poszukujecie inspiracji jak ubierać się do pracy, aby czuć się dobrze we własnym ciele? Warto zajrzeć na zwierciadlo/pl/moda/528836,1,ubrania-do-pracy-wygodne-i-praktyczne-stylizacje-od-mohito-zdjecia-i-inspiracje.read aby dowiedzieć się sporą dawkę wiedzę na temat ubrań idealnie sprawdzających się w pracy. W pierwszej kolejności trzeba wiedzieć czy pracodawca wymaga odpowiedniego dress codu, gdyż wtedy najlepiej postawić na eleganckie sukienki.
paulina modra

Lejdi
Posty: 70
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: Lejdi »

A ja powiem Wam, że w Mohito, a dokładniej w ich sklepie internetowym, znalazłam i nabyłam drogą kupna fajne piżamy damskie - oczywiście nie mogłam się zdecydować na to, którą wybrac, to kupiłam sobie dwie - a co mi tam! :) Akurat już takie trochę na jesienne noce, ale z bawełny, więc wygodne i idealne do spania.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: lola »

Zapoznaj się z ofertą tego sklepu pro-materials/pl/Spodnie-robocze-Snickers-6307-LiteWork-37-5-R-promocja-p282 Możesz tam zamówić wysokiej jakości odzież robocza, obuwie ochronne, narzędzia i akcesoria. Ceny sa bardzo przystępne. Sama chyba zacznę tam regularnie zamawiać.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: kasiunia »

Zależy oczywiście czego szukacie. Potrzebowałam dla siebie koszulę nocną i internet znowu nie zawiódł. W moim ulubionym sklepie - triumfomania/pl znalazłam to czego aktualnie szukałam - triumfomania.pl/bielizna-nocna/amourette-ndk-new-fit-x-5 .Dobrej jakości i bardzo ładna koszulka nocna, bardzo delikatna i w świetnym kolorze. To nie pierwszy zakup w tym sklepie.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Sklep z odzieżą

Post autor: paulinajacka »

Na pewno decydując się na zakupy stawiajcie na wysoką jakość oferowanych produktów, które dzięki temu wytrzymają wam dłużej. Na pewno moda jesienna jest różnorodna i warto znaleźć coś w czym będziecie czuć się dobrze i komfortowo podczas noszenia. Koniecznie zainwestujcie w ciepłą czapkę, rękawice czy szale, dzięki którym wasza stylizacja będzie dopełniona, a wy nie przeziębicie się podczas wieczornych spacerów.
paulina modra