Choroby oczu

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Choroby oczu

Post autor: rooty »

Czy ktoś z was może wie coś na temat chorób oczu? Ostatnio bardzo zainteresował mnie ten temat i szukam rzetelnych informacji o tym. Macie jakieś sprawdzone propozycje? Chętnie na nie zerknę. Jak na razie udało mi się jedynie trafić na tą stronę https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/choroby-oczu . Co o niej sądzicie? Może ktoś z was już korzystał z niej? Dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Choroby oczu

Post autor: pogoda »

No niestety nic nie słyszałam o chorobach oczy jedynie o wadach które większości niweluję się szkłami korekcyjnymi. Bardzo dużo osób nosi okulary więc jest to coraz uczęszcza wada ja na przykład sama noszę. Ostatnio zmieniając okulary wybrałam sobie iokulary/pl/product-pol-38327-Okulary-Korekcyjne-Anne-Marii-Am-20261-C.html bardzo mi się spodobały i jestem z nich zadowolona podkreślają moje rysy twarzy. Mają ona swojej stronie bardzo duży wybór markowych okularów więc jeżeli szukasz coś dla siebie to tam znajdziesz te odpowiednie dla ciebie.

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Choroby oczu

Post autor: Olina »

Z oczami to miał pecha mój brat, bo akurat jak przyjechał w odwiedziny do rodziny w Ustce to dopadły go poważne dolegliwości oczu. Całe szczęście znalazł się okulista z prawdziwego zdarzenia i mu pomógł. Wtedy pomogła mu ta lista gabinetów. Takie informacje w internecie lekarzebezkolejki/pl/okulista/ustka okazały się wyjątkowo przydatne.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Choroby oczu

Post autor: łobuziak »

Chorob oczu jest wiele. Ja np miałem niedawno zabieg usunięcia zaćmy. Rezultat mnie zaskoczył. Już tylko do pracy z komputerem i do czytania mam zalecone okulary korekcyjne. Wybrałem takie tu eyewear24.net/product-pol-22551-Police-VPL048-RANGY1-0531.html Znana marka, okulary lekkie i eleganckie. Ale w tym sklepie znajdziecie wiele innych ciekawych ofert okularów różnych marek.

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Re: Choroby oczu

Post autor: Krecha »

Cześć, czy wierzycie że jedząc orzechy możemy poprawić wzrok? przeczytałam, że pistacje utrzymują ostrość wzroku a także zapobiegają rozwojowi zwyrodnienia plamki żółtej siatkówki. Ja bardzo lubię te orzechy ale nie wiedziałam o ich właściwościach zdrowotnych. Niedawno trafiłam na fajne ceny na stronie ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Pistacje.htm bo u mnie w sklepie ich nie ma.

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Choroby oczu

Post autor: Paulina »

A czy wiecie o tym, że różne choroby oczu mogą również wskazywać na inne schorzenia? Jeżeli na przykład macie zapalenie spojówek, tak naprawdę może być to nużeniec Oko również zostaje wtedy zaatakowane, oprócz tego pojawia się także łupież na głowie, czy też krosty na twarzy. Czy ktoś z Was miał może kiedyś do czynienia z nużycą?

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Choroby oczu

Post autor: Maczko0 »

Z tymi chorobami oczu to jest przewalone, ciagle cos

djonka
Posty: 246
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Choroby oczu

Post autor: djonka »

To mi towarzyszyl dlugi czas zespol suchego oka, kupowalam krople ale nie pomagaly. Dopiero po Evotears Omega faktycznie jest roznica i nie pięką

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Choroby oczu

Post autor: Wajkud »

Choroby oczu mogą być bardzo poważne - problemu nie należy bagatelizować i trzeba niezwłocznie udać się do okulisty. W moim mieście została otworzona nowa klinika, która jest wyposażona w urządzenia okulistyczne bardzo dobrej jakości. Jak odwiedziłem przychodnie, nigdy nie czułem się jeszcze tak specjalistycznie i profesjonalnie obsłużony.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Choroby oczu

Post autor: Arkadiusz1 »

To ważna rzecz. Chodzi w końcu przecież o to, byście jak najlepiej poradzili sobie w kontekście poprawy stanu Waszego zdrowia. Jednak jeśli jesteście narażeni na takie problemy jak Szkarlatyna, to koniecznie powinniście odpowiednio włączyć suplementację, by sobie z tym jak najlepiej poradzić. Weźcie to na uwadze, bo to ważna rzecz.
Tekst sponsorowany