Artykuły kosmetyczne

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: mirka00 »

Nie zapominajmy o takich perfumesco/pl/roz-do-policzkow produktach. One są codziennością większości kobiet w Polsce, jak i na świecie. Jeśli dbasz o siebie, robisz sobie codzienny makijaż, to na pewno o tym słyszałeś/aś, a być może i stosujesz. Każdy ma prawo do wyboru w tym względzie, ot co.

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: marlena »

Ostatnio zaczęłam kupować dermokosmetyki do włosów ze strony madlensklep/pl/pol_m_Dermokosmetyki-1119.html. Zimą nie mogłam patrzeć na moje włosy. Ciągłe noszenie czapki i niskie temperatury sprawiły, że moje włosy ciągle wypadały i były zmieżwione. Mam też tendencję do chorób skórnych. Po przestawieniu się na szampon i odżywkę z tejże strony zauważyłam znaczną poprawę. Polecam!

Millunia
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 27, 2021 1:04 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: Millunia »

polecam spróbować te konopne konopna-farmacja/com ale generalnie dostępne są wszędzie tylko warto skład czytać.

zagadywanka
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:41 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: zagadywanka »

Wiele ciekawych artykułów znajdziecie też na stronie firmy Tantus.Jest to firma od lat zajmującą się produkcją suplementów diety.Jak się dowiemy z tych wpisów,suplementów może być wiele,mają one swoje rodzaje,przeznaczenie,certyfikaty jakości.Istnieją bowiem suplementy nazywane potocznie kosmetykami w kapsułkach.O tym rynku,wartym ogromne pieniądze,warto sobie w wolnej chwili poczytać tantus/pl/wprowadzenie-eisd-certyfikatow-jakosci-suplementow-diety/

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: walicja »

No dobra skoro mowa o artykułach kosmetycznych to jeśli chodzi o mnie to najbardziej zastanawiam się nad tym gdzie można znaleźć dość dobry i konkretny zarazem wybór jeśli chodzi o akcesoria kosmetyczne ? Bo wiecie bardzo ważne jest to gdzie i jakiej jakości kupujemy wszelkiego typu takie akcesoria kosmetyczne. Może Wy macie jakieś namiar na bardzo dobry i sprawdzony sklep z takimi akcesoriami?

lunko
Posty: 760
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: lunko »

Ja chcę zacząć sprzedaż artykułów kosmetycznych online, mam zamiar niedługo założyć własny biznes i na tym zarabiać. Tutaj biznews/com/pl/biznes/21046-etapy-zakladania-spolki-z-o-o-w-polsce-w-2021 wysłała mi znajoma artykuł o tym jak spółkę się zakłada, na pewno mi się to przyda bo nic o tym nie wiem.

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: agnieszka354 »

Z pewnością kosmetyczce każdej mamy powinien znaleźć się dobry krem na rozstępy. Znajdziecie super krem od Musteli na mustela/pl/krem-na-rozstepy :) Ja sama go stosowałam i stosuję obecnie, naprawdę super działa :)

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: patriss »

Skoro o tym mowa, to wydaje mi się, że w sumie warto sprawdzać takie opcje jak krem z kolagenem kolagen/pl/i102,kremy-z-kolagenem.html . Na pewno to będzie miało fajny wydźwięk.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: kasjuszka »

teraz jesli chodzi o kosmetyki, to jest naprawde spory wybór. Ja dlugo szukalam dla siebie czegos odpowiedniego az trafilam na bielende i serie eco sorbet :)

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: marysia »

Jeśli mowa o kosmetykach, to ze swojej strony polecę wam naturalne i wegańskie kosmetyki marki herbapol-polana/com/ które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nie bez powodu, bo ich skład jest naprawdę super. Do tego wypuścili też suplementy, więc o cerę można zadbać dwukierunkowo.