Artykuły kosmetyczne

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Artykuły kosmetyczne

Post autor: rooty »

Siemka! Poszukuję dobrego i sprawdzonego sklepu, który posiada w swojej ofercie artykuły kosmetyczne. Macie może jakieś ciekawe propozycje? Jak na razie jedynie moja siostra poleciła mi tą stronę https://mimari.com.pl/ . Co o niej sądzicie? Faktycznie warto się na nich zdecydować? Dajcie znać co wiecie na ten temat, wielkie dzięki za pomoc!
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

Himyoc
Posty: 7
Rejestracja: czw maja 21, 2020 12:25 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: Himyoc »

Ja ostatnio testuję kosmetyki z tej strony i jestem bardzo zadowolona. Fakt że są wykonane w 100% z konopi pozwala mi jednocześnie dbać o środowisko luuz/pl/kategoria-produktu/olejkicbd/

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: pogoda »

Jest wiele kosmetyków które warto używać szczególnie naturalne które nie posiadają chemii zbędnej w sobie. Ostatnio trafiłam na hagi/com/pl/pl/ gdzie właśnie trafiłam na naturalne kosmetyki które wzbogacają i odżywiają skórę nie fundując jej zbędnej chemii której wokół nasz organizm dostaje w nadmiarze. Więc warto inwestować w siebie i kosmetyki które pomagają nam zdrowo fukcjonować.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: arabica »

To, prawda kosmetyków jest naprawdę bardzo dużo, ale jedno jest pewne- warto sprawdzić ich skład. W końcu każdy chce jak najlepiej zadbać o swoją skórę, dlatego powinno się stosować naturalne, wartościowe produkty. W przypadku kosmetykinaturalne/com/pl/erboristica-natura-olejek-migdalowy-200ml.html , tak jest... Możecie tam kupić olejek ze słodkich migdałów, jak i wiele innych wspaniałych produktów.

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: pogoda »

Ostatnio chcąc rozjaśnić włosy zaczęłam szukać domowego sposobu i trafiłam na artykuł na bee/pl/jak-rozjasnic-wlosy-w-domu-przepisy-na-plukanki-rozjasniajace-wlosy-a-894.html gdzie właśnie takie sposoby przedstawiono. Są bardzo ciekawe i nie niszczą tak mocno włosów.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: poranek »

Artykułów kosmetycznych jest bardzo duży wybór dlatego też wszystko zależy od tego czego konkretnie poszukujemy. Bo jeśli mowa o akcesoriach do włosów to widziałam w tym sklepie perfumesco/pl/akcesoria-wlosy bardzo ciekawy wybór w takich akcesoriach i to cenowo bardzo dobrych. Także uważam, że czasami warto jest poszperać w necie bo tam można zaleźć bardzo dużo interesujących rzeczy

MaryAnn84
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:29 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: MaryAnn84 »

Różnego rodzaju akcesoria oraz kosmetyki możecie znaleźć w drogerii Cocolita. W takich miejscach wybór kosmetyków jest naprawdę ogromny i można znaleźć wszystko co potrzebne do codziennej pielęgnacji lub makijażu. Do tego również jest wiadomo, że nikt wcześniej tych kosmetyków nie otwierał i nie dotykał.

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: Olina »

Zależy mi aby kupić bardzo dobrej jakości krem pod oczy i znalazłam ciekawe propozycje różnych produktów w tym rankingu dbam-o-siebie/pl/najlepsze-kremy-pod-oczy . Można sobie wszystkie porównać i najlepszy dla siebie zamówić. Jest ich jednak tak dużo, że mam mały dylemat :) Może byście mi poradziły, który kosmetyk według Was sprawdziłby się idealnie?

Tadek
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 6:27 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: Tadek »

A na jakich kosmetykach najbardziej Ci zależy? Hurtowni kosmetycznych w internecie jest mnóstwo. Polecam kosmetyki eko, teraz weszło sporo takich na rynek nawet do popularnych drogerii, więc polecam taki myk, żeby do swoich kremów czy balsamów dodać odrobinę olejków naturalnych kasiaraw/pl/pl/p/CZERWONA-POMARANCZA/89, którą podnoszą i wzmacniają właściwości kosmetyków.

lunko
Posty: 762
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: lunko »

Artykuły kosmetyczne to ja wam powiem że najlepiej zamawiać internetowo, tutaj eveline/pl/makijaz/oczy/odzywki-do-rzes macie ofertę na przecenione odżywki do rzęs dobrej jakości które wam polecam. Sklep ten ma też inne kosmetyki w ofercie które warto używać.