Artykuły kosmetyczne

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: Wajkud »

Przykładam dużą uwagę do kondycji moich włosów, dlatego korzystam tylko z dobrych jakościowo kosmetyków. Ostatnio kupiłem olejek do brody ze strony https://barbersupply.pl/ i po aplikacji prezentuje się o wiele lepiej. Jestem zadowolony, bo był w atrakcyjnej cenie!
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

dolores
Posty: 14
Rejestracja: wt gru 22, 2020 12:15 am

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: dolores »

Moim najnowszym odkryciem jest ten krem permanent24/pl/pl/p/Krem-do-skory-suchej-Healthy-Skin-Cream/357 żałuję że nie znalazłam go wcześniej. Moja twarz jest teraz w o wiele lepszej kondycji.

masala
Posty: 152
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: masala »

Ja zazwyczaj kupuję kosmetyki w internecie bo zwyczajnie nie lubię chodzić po sklepach. W sieci można znaleźć świetnie wyposażone drogerie internetowe takie jak na przykład darmarsklep/pl/ozdoby-i-wzorniki/wzornik-probnik-lakierow-podwojny-36-tipsow . Jest to moje najnowsze odkrycie ale polecam zajrzeć bo wybór jest naprawdę duży.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: łobuziak »

Moja żona ma skórę wrażliwą i trudno dobrać dobre kosmetyki. Przeglądając oferty trafiłem na taka ofertę tu bee/pl/producent/sylveco Są w tym sklepie kosmetyki bez konserwantów, pozbawione są sztucznych barwników i kompozycji zapachowych. Są to kosmetyki właśnie dla skóry wrażliwej. Myślę że żona wybierze tu coś dla siebie.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: tamara »

Naprawdę świetna jest Apteka Galen. W jej ofercie znajdziecie wszystko, czego możecie potrzebować. Polecam zapoznać się bliżej z ich ofertą na stronie aptekagalen/pl/vis-plantis-element-krem-przeciwzmarszczkowy-na-noc-filtrat-sluzu-slimaka-retinol-50ml . To między innymi właśnie różne akcesoria kosmetyczne.

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: marysia »

Jeśli interesuje was tematyka kosmetyków oraz pielęgnacji, to koniecznie zapiszcie sobie namiar na ten portal informacyjny: dezine/pl Co rusz są tutaj publikowane nowe artykuły, także warto sobie sprawdzać na bieżąco.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: kasjuszka »

Jesli chodzi o dobrej jakosci kosmetyki, to ja na pewno moge polecic bielende. Polska marka, fajne sklady no i ceny maja mega przystepne :)

lunko
Posty: 762
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: lunko »

Hej, ja jestem w ciąży od trzech miesięcy. Brzucha jeszcze nie widać, ale powoli myślę już o jakiejś pielęgnacji przeciwko rozstępom. Szukam jakiegoś sprawdzonego kremu i widziałam, że ten byhealth/pl/mustela-maternite-duopak-krem-na-rozstepy-bez-zapachu-2x150-ml jest bardzo często polecany. Czy któraś z Was używała?

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: zonia »

Chyba każda kobieta uwielbia kupować kosmetyki ;) Ja już jakiś czas temu przerzuciłam się na kosmetyki hurt i bardzo sobie chwale, Felce Azurra to super marka,mają spory wybór no i jakość przede wszystkim :)

lunko
Posty: 762
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Artykuły kosmetyczne

Post autor: lunko »

Co wybieracie?