Stylizacje ubioru

deborah
Posty: 526
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Stylizacje ubioru

Post autor: deborah »

Szukam stylistki, która zaproponuje codzienne stylizacje ubioru Kraków na podstawie mojej garderoby bądź nowych ubrań. Jaką możecie mi polecić?

tutsi
Posty: 115
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: tutsi »

też kiedyś myślałam o takim spotkaniu ale okazało się, ze to się wiąże z dużymi kosztami dlatego zrezygnowałam. Szukając informacji na temat aktualnych trendów w modzie trafiłam w sieci na blog Modowy Zakątek modowyzakatek/pl/. Od tej pory zaglądam tu regularnie! znajdziecie tu informacje na temat ubrań i dodatków ale możecie też poczytać o najważniejszych wydarzeniach związanych ze światem mody. Bardzo ciekawe i inspirujące miejsce.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: tamara »

Jeśli dana osoba lubi modne ubrania to z pewnością spodobają się jej takie dodatki jak torby: fightershop/com/pl/12815-torba-sportowa-rdx-big-bag-gym-kit-black-gkb-r5b . Polecam zapoznać się z ofertą tego sklepu internetowego. Wybór jest całkiem duży.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: Maczko0 »

Ważna jest nie tylko biżuteria i dodatki ale bielizna w stroju - trzyma wszystko na miejscu i dzięki temu cała stylizacja lepiej wygląda. Ja na valetta/pl/ lubię zamawiać :) niesamowicie duży wybór

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: Paulina »

Zbliża się lato, więc warto byłoby się dowiedzieć, jakie są w tym roku trendy w modzie plażowej ;) Ja ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na ten temat na stronie internetowej pepegi.eu/pl/blog/trendy-w-modzie-plazowej-2022-poznaj-je-1653382555.html. Wam również polecam się z nim zapoznać w wolnej chwili :)

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: marysia »

Wiosną i latem są modne mocne kolory. Nawet na stronie olsztyn/com/pl/artykul,kolory-rzadza-energetyczne-akcenty-w-meskich-stylizacjach,34747.html możecie przeczytać o takich mocnych akcentach w ubiorze. Jesli nie macie nic takiego w szafie, to warto sobie coś kupić

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: minella »

Myślę że masz racje ale ja lubię też takie offpink/pl/product/t-shirt-miki-ecru/ bardzo stonowane kolory ale za to z wyrazistym wzorem czy nadrukiem i moim zdaniem ten shirt jest fantastyczny, do każdej stylizacji pasuje :)

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: gbasia1 »

Dopełnieniem każdej stylizacji jest biżuteria. Ja jestem sroczką i kocham świecidełka :D Często zaglądam na stronę dittazimmermann/com/ gdzie można znaleźć ogromny wybór pięknej biżuterii ;) Ciężko mi się oprzeć i jestem przekonana, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie :)

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: kasiunia »

Każdy człowiek lubi inną stylizację i często trzymamy się tych zasad w ubiorze, stosowanych dodatkach czy nawet fryzurze. Dotyczy to nie tylko pań ale i panów. Mój brat preferuje praktyczne podejście do mody, ostatnio kupił sobie taką oto koszulkę polo z haftem - dstreet/pl/product-pol-35230-Koszulka-polo-z-haftem-czerwona-Dstreet-PX0390.html .Muszę przyznać ,że samej mi się podoba , kolor czerwony zawsze dobrze wygląda.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: paulinajacka »

W tym sezonie zdecydowanie w modzie damskiej widać sporo różu, zarówno w samodzielnej stylizacji np. sukience czy kombinezonie, ale także i w połączeniu z innymi kolorami. Na pewno warto wiedzieć jakie kolory pasują do różowego aby stylizacja była spójna i dopasowana do sytuacji. Warto zaufać specjalistom, którzy w tej kwestii znają się doskonale i podpowiedzą wam co będzie najkorzystniejsze.
paulina modra