Stylizacje ubioru

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: paulinajacka »

Jeśli lubicie panterkowe printy, ale niekoniecznie wiecie z czym je połączyć to warto skorzystać z porad specjalistów w tej kwestii. Na stronie magazyn.mohito/com/trendy/panterka-stylizacje-top6-stylizacji możecie przeczytać bardzo wartościowy artykuł. Jeśli jesteś zwolenniczką nieco bardziej szalonych kreacji, bez problemu możesz łączyć zwierzęcy wzór z innymi wzorami, ale na to trzeba uważać, aby całość wyglądała spójnie.
paulina modra

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: tamara »

Wszystko zależy od tego, co komu się podoba. Mi osobiście do gustu przypadła taka oryginalna błękitna torebka: nobobags/com/do-reki/20127-blekitna-torebka-z-bambusowa-raczka-5904619202891.html . Myślę, że jest ona bardzo oryginalna i Wam też wpadnie w oko.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: kasiunia »

W kwestii określonej stylizacji mamy dzisiaj wielki luz - musicie to przyznać ,prawda. Każdy ubiera się jak lubi i jak mu pasuje , więc nikogo nie dziwi fakt jak ludzie czasami się ubierają. W większości jednak przypadków ludzie stawiają na praktyczność. Bez wątpienia takie męskie jeansy - dstreet/pl/product-pol-40186-Spodnie-meskie-jeansowe-joggery-czarne-Dstreet-UX3569.html są praktyczne i nie dziwi mnie fakt ,że brat kupił sobie takie właśnie spodnie.

Lucy
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: Lucy »

Na jesień warto rozejrzeć się za ciepłą bluzą. Przyda się ona na chłodne wieczory, ale żeby służyła nam przez kilka sezonów, warto wybrać dobrą jakościowo. Tutaj takie zamówicie panpablo/pl/pol_m_Kobieta_Odziez_Bluzy-480.html . Polecam wszystkim ten sklep, bo jest tanio, a wybór jest bardzo duży. W jednym miejscu możecie zamówić bluzy od znanych i sprawdzonych marek. Ja na pewno do nich wrócę.

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: masala »

A co z dodatkami? Jak Wam się podoba taka biżuteria alternatywna: https://crazyneedles.pl/pl/menu/surface-microdermal-235 ? Wydaje mi się, że to całkiem dobre rozwiązanie jeśli chodzi o wybór biżuterii. W tym sklepie internetowym znajdziecie bardzo duży ich wybór.

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: agnieszka354 »

Stylista ok, ale wpierw brafitterka :) To podstawa, nie tylko stroju że tak to ujmę ;) Zachęcam zwłaszcza dziewczyny z dużym biustem do takiej konsultacji. Fajną bielizne XXL mają w sklepie https://www.jagna.pl/

tutsi
Posty: 115
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: tutsi »

ja staram się na co dzień ubierać tak by czuć się komfortowo. najbardziej lubię styl sportowy. Ale generalnie interesuje się moda i lubię wiedzieć co jest modne w danym sezonie. Jeśli szukacie informacji na ten temat to warto poczytać wpisy na blogu Modowy Zakątek https://modowyzakatek.pl/. Można się zainspirować a przy okazji poczytać o wydarzeniach związanych ze światem mody czy projektantach.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: lunko »

A gdzie najczęściej szukacie odpowiednich ubrań? Ja przyznam szczerze, że chyba najczęściej online, bo podoba mi się spory wybór i atrakcyjne ceny i jeszcze do tego można złapać jakieś dodatkowe rabaty. Jeśli chcecie rozejrzeć się za dobrymi cenami, to może sklep https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-damska-9301.html . Ubrania widzę, że mają bardzo modne.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: arabica »

To mnie przykładowo spodobał się teraz sklep ENDO, który muszę przyznać, że ma bardzo szeroki i zróżnicowany wybór. Tak na próbę właśnie planuję u nich kupić spodnie dresowe chłopięce, ponieważ mają dobrze wykonane i naprawdę ładne. Moje dziecko lubi chodzic w takich dresowych, wygodnych ciuszkach.