Zdrowe odżywianie się

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Zdrowe odżywianie się

Post autor: Perseuko »

Hejka! Znacie może jakiś dobry i sprawdzony sklep, który posiada w swojej ofercie zdrową żywność? Jeśli tak to piszcie śmiało, chętnie przejrzę wasze propozycje. Jak na razie znalazłem tylko taką stronę https://slodkie-zdrowie.pl/pl/ , chociaż z tego co widzę to mają oni dość spory wybór i dodatkowo przyzwoite ceny. Dajcie znać, dzięki.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Zafira »

Niestety nie znam takiego sklepu, ale pewnie dlatego, że po prostu w ogóle nie mam czasu. Zakupy robię tylko spożywcze, a i tak zdarza się, że je także zaniedbuję. Postanowiłam zdrowo się odżywiać, ale sama nie mam kiedy gotować. W takiej sytuacji pozostaje mi zamówić catering z dowozem łódź . Poza tym nabrałam trochę niepotrzebnych kilogramów, a taka dieta pudełkowa pomoże mi je zrzucić.

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Krecha »

Cześć ostatnio koleżanka wysłała mi ciekawy tekst dotyczącym lunazyny ma ona działanie przeciwutleniające, wspiera układ immunologiczny a przez niektórych nazywana jest lekiem na wszystko. Warto poczytać więcej na jej temat icolway/pl/baza-wiedzy/lunazyna-dlaczego-powinienes-sie-nia-zaintere

Lara72
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:02 pm

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Lara72 »

Skoro intryguje Cię ten problem to jak najszybciej przeczytaj ten wpis. Na moje oko znajdziesz tu wszystkie najaktualniejsze informacje. Najmocniej polecam - syfony24/com/pl .

jon snow
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 7:32 pm

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: jon snow »

Zdrowe odżywanie się jest jeszcze ważniejsze w przypadku ciąży i karmienia piersią. Polecam herbatka hipp dla matek karmiących, świetnie uzupełnia dietę w tym ważnym okresie jakim jest karmienie dziecka. Produkt naturalny, bez wzmacniaczy,

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Paulina »

Jeśli chcecie się zdrowo odżywiać, w Waszej kuchni nie powinno również zabraknąć ciecierzycy. Jest naprawdę bardzo zdrowa, zawiera wartościowe składniki odżywcze, witaminy i związki mineralne. Ja zamawiam ją zawsze w sklepie internetowym jawo2008/pl/50-ciecierzyca.html. Dodaję ją do różnych dań, ale najbardziej smakuje mi w postaci wegańskiego hummusu ;)

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: poranek »

Cześć. Oczywiście, że w przypadku kobiet w ciąży i karmiących bardzo ważne jest zdrowe odżywienie. Dlatego też staram się jak najlepiej odżywiać aby mieć jak najwięcej pokarmu dla maluszka. A pro po karmienia zastanawiam się nad kupnem koszule ciążowe do karmienia, bo widziałam tutaj babyandmam/pl/koszule-ciazowe całkiem ciekawy wybór w takich właśnie koszulach. A Wy używałyście takich koszul?

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: arabica »

Tak, trzeba się zdrowo odżywiać. Jest to naprawdę bardzo ważne dla naszego zdrowia. Wiadomo, że dzisiaj mamy produkty, takie jakie mamy. Ale warto wyszukiwać te ekologiczne. Przykładowo tutaj krukam/pl/pol_m_Pozostale-165.html można znaleźć sporo ciekawych produktów naturalnych. Na pewno warto na nie zwrócić uwagę.

Awatar użytkownika
Andrzej Sienkiewicz
Posty: 4
Rejestracja: wt lip 28, 2020 12:10 pm

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Andrzej Sienkiewicz »

Lubię czytać blogi urody i mody zycie.news/category/moda-i-uroda i jakieś inne podobne gdzie są porady na temat zdrowia włosów, cery i tp

Awatar użytkownika
Andrzej Sienkiewicz
Posty: 4
Rejestracja: wt lip 28, 2020 12:10 pm

Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Andrzej Sienkiewicz »

Chciałabym Wam polecić bloga, na którym jest mnóstwo nowości na tematy kobiece: moda, zdrowie, przepisy kulinarne i wiele więcej. kolezanka/com/