Ubrania z Trucji

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Ubrania z Trucji

Post autor: Wajkud »

Siemka! Zastanawiam się od dłuższego czasu nad zakupem ubrań z Turcji. Szukam ciekawej i atrakcyjnej oferty. Macie jakieś propozycje? Do tej pory trafiłem na tą stronę https://www.e-hurtowo.eu/turcja-m-3.html. Może ktoś z was korzystał już z ich oferty? Warto się na nich zdecydować? Koniecznie dajcie znać, będę wam mega wdzięczny za pomoc!
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Ubrania z Trucji

Post autor: marysia »

Na pewno świetne bluzy sportowe możemy kupić, stawiając na ofertę ilashop/pl Jest to fajnie zaopatrzony sklep z odzieżą gdzie kupicie między innymi Ciepłe bluzy damskie Przy czym wybór w tym przypadku jest naprawdę duży. Sami sprawdźcie :)

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Ubrania z Trucji

Post autor: armonia »

Szczerze to nie patrzę na to skąd są ubrania, tylko czy są dobrej jakości ładne. Oczywiście muszą być też odpowiednio dopasowane. Jeśli chodzi o dobór spodni to stąd denley/pl/Spodnie-slim-fit-i-regular-fit-Czym-sie-roznia-blog-pol-1602683758.html można się więcej dowiedzieć odnośnie różnic między slim fit a regular fit - polecam

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Ubrania z Trucji

Post autor: lunko »

Przyznam, że szukając ubrań, zależy mi przede wszystkim na ich jakości, ale też niskiej cenie. Dlatego właśnie zainteresowały mnie koszulki damskie dostępne tutaj: messimo/pl/damskie-koszulki . Oferta sklepu jest bardzo szeroka - można tutaj znaleźć także między innymi ciuchy męskie.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Ubrania z Trucji

Post autor: Maczko0 »

Ja na co dzień noszę czesto sportowe ubrania :) tak mi po prostu wygodnie. Na valetta/pl/collections/sport dość dużo zamawiam. Są ładne, dobrej jakości i nie krępują moich ruchów