Koronawirus

akacja56
Posty: 24
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:02 pm

Re: Koronawirus

Post autor: akacja56 »

Taka dezynfekcja przedszkoli jest bardzo dobrym rozwiązaniem na wirusa na dużej powierzchni zwłaszcza gdzie tak dużo zabawek jak w przedszkolu.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Koronawirus

Post autor: dorka4 »

A jakich maseczek używacie? Sprawdzaliście czy na pewno zapewniają one bezpieczeństwo? Warto stawiać na naprawdę ciekawe i sprawdzone rozwiązania, dzięki którym można zachować zdrowie. Tutaj urbaner/pl/pl/shop/maska-urban-er-pure-1-0-wyprzeda~p13 warto sobie zerknąć. Mają tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Re: Koronawirus

Post autor: Krecha »

Z koronawirusem niestety będziemy się mierzyć jeszcze długo a jak nie to, to pewnie niedługo przyjdzie inna epidemia. Musimy nauczyć się chronić siebie i bliskich a także pracowników. Tutaj bardzo dobrze spisują się dezenfex/pl/21-wklady-chlonne . Dzięki nim dezynfekujemy również buty.

Millunia
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 27, 2021 1:04 pm

Re: Koronawirus

Post autor: Millunia »

taki artykuł znalazłam konopna-farmacja/com/pl/n/Czy-olej-CBD-jest-lekiem-na-koronawirusa%2C-grype%2C-MERS-i-SARS/6 dobrze opisane dlaczego młodzi ludzie bez chorób przewlekłych umierają

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Koronawirus

Post autor: dorka4 »

Jeśli chcecie sprawdzić czy macie koronawirusa czy też nie, to warto sobie tutaj testujemy.org zerknąć. Macie tam bowiem namiar na miejsce, gdzie wykonywane są testy. Wydają również zaświadczenie dla pracodawców czy przy wyjazdach za granicę. Wiadomo, że teraz niektóre państwa wymagają, aby mieć zrobiony test.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Koronawirus

Post autor: farah557 »

Wiele osób po przejściu tej okropnej choroby nie może wrócić do formy :/ ciągłe zmęczenie, problem z zadyszką i koncentracją to tylko tak naprawdę początek długiej listy powikłań. Słyszałam, że w bristolbusko/pl/ organizują specjalną rehabilitację dla ozdrowieńców.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Koronawirus

Post autor: lunko »

Wiele osób odmawia szczepienia przeciw COVID-19, gdyż wierzy w teorie spiskowe. Tymczasem powinniśmy kierować się faktami. Informacje nt. szczepienia przeciw COVID-19 można znaleźć w tym miejscu: polmed/pl/zdrowie/szczepionka-przeciw-covid-19-charakterystyka-i-rodzaje-szczepionek/

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Koronawirus

Post autor: tamara »

Każda choroba bardzo wyniszcza organizm, szczególnie covid. Ważne jest więc to, aby odpowiednio się odżywiać. Nutridrinki są bardzo dobrą alternatywą dla jedzenia, ja na przykład mamie kupuję Supportan w DOZ. Bardzo jej smakuje. Nie ma problemu z dostępnością w aptekach stacjonarnych.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Koronawirus

Post autor: Arkadiusz1 »

Smutne jest to, że teraz faktycznie wszyscy skupili się na walce z wirusem i ludzie zapomneili, że są też przecież jeszcze inne, często poważniejsze choroby. Mnie bardzo smuci Zespół Edwardsa, który jednak też cały czas występuje. Warto być tego świadomym, bo świat nie kończy się tylko na pandemii.
Tekst sponsorowany

qinga
Posty: 23
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:40 pm

Re: Koronawirus

Post autor: qinga »

Chroniąc się przed koronawirusem warto zaopatrzyć siew takie podstawowe środki ochrony indywidualnej jak maseczki czy rękawice lateksowe. Ja wybieram właśnie takie bo są bardzo wytrzymałe i elastyczne, absolutnie nie ograniczają ruchu dłoni. Jeśli szukacie miejsca, gdzie można je zamówić to warto skorzystać z grupa-anmar/pl/safemed/rekawice-lateksowe/. Bardzo szeroki wybór, rozsądne ceny, profesjonalna obsługa, Na plus fakt, ze firma bardzo sprawnie realizuje zamówienia.